Człowiek średnio przesypia aż ⅓ swojego życia. Jest to stwierdzony fakt, dlatego warto zadbać o komfort oraz jakość snu, aby móc prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia, a ciało było wypoczęte i zregenerowane. Pomóc w tym mogą wyjątkowe materace multipocket, które stanowią innowacyjne rozwiązanie! Czym są oraz dla kogo są polecane? 

Dlaczego materace multipocket są wyjątkowe? 

Materace multipocket to o wiele bardziej zaawansowana wersja znanych już materacy sprężynowych. Wyróżniają się one mniejszą średnicą, dzięki czemu ich liczba na jednym metrze kwadratowym jest większa. Zostały zbudowane z solidnych materiałów, zapewniających wysoki komfort w czasie snu i umożliwiających odpowiednie wsparcie kręgosłupa. Materace multipocket posiadają sprężyny umieszczone w indywidualnych kieszonkach, które zapewniają, że podłoże będzie pracowało tylko w miejscu nacisku użytkownika. Całość sprawia, że materace multipocket wyróżniają się :

 • wytrzymałością i trwałością,
 • idealnym dopasowaniem się do ciała,
 • odpowiednim wsparciem kręgosłupa,
 • wysoką elastycznością punktową,
 • odpornością na odkształcenia,
 • wysokim komfortem użytkowania,
 • redukcją drgań.

Poznaj ofertę najlepszych materacy multipocket!

Komfortowy odpoczynek - wypróbuj materace multipocket!Każdy materac posiada inne cechy, nawet jeśli łączy je wkład oparty na sprężynach multipocket. Wszystko to za sprawą zastosowania dodatkowych pianek, które zwiększają komfort użytkowania oraz idealnie sprawdzają się zarówno na małych, jak i większych łóżkach. Wśród tych materacy znajduje się Hilding Flamenco – materac cechujący się dwiema twardościami sklasyfikowanymi jako H2 i H3. Umożliwia on odpowiednie dopasowanie twardości do preferencji użytkownika, a to wszystko za sprawą przystosowania obu stron do użytkowania. Ponadto materac ten wyróżnia niezwykła antyalergiczność wynikająca z zastosowania pianki lateksowej oraz wysokoelastyczną piankę HR. Innym, ale równie ciekawym przykładem jest Hilding Electro, wyjątkowy materac złożony ze sprężyny multipocket oraz pianki wysokoelastycznej HR, hybrydowej pianki Fusion oraz naturalnego włókna sizal, które cechuje się wysoką wytrzymałością. Dodatkowo materac posiada odpinany top zbudowany w całości z pianki termoelastycznej Visco, która reaguje na temperaturę oraz nacisk ciała użytkownika. Jej przełożenie na drugą stronę lub ściągnięcie sprawia, że materac posiada sześć twardości, co umożliwia idealne dopasowanie materaca pod względem twardości i odczuwalnego komfortu do indywidualnych preferencji użytkownika. Dla osób zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa stworzone specjalnie materac Hilding Makarena – materac o właściwościach prozdrowotnych, który w znaczący sposób może zniwelować dolegliwości bólowe związane z kręgosłupem. Materac ten posiada statusu wyrobu medycznego w klasie I, a jego właściwości zostały potwierdzone przez szereg restrykcyjnych testów i badań medycznych. W skład materaca oprócz sprężyn typu multipocket wchodzi również antyalergiczna pianka lateksowa, reagująca na temperaturę i nacisk ciała pianka Visco oraz plastyczna pianka FlexiFoam.

Dla kogo są materace multipocket? 

Materace do spania powinny posiadać jak najwięcej uniwersalnych cech, dzięki czemu będą w stanie dopasować się w odpowiedni sposób do swojego użytkownika. Z uwagi na to materace multipocket są idealnym rozwiązaniem – posiadają liczne cechy, które sprawdzą się u:

 • alergików,
 • par i singli,
 • osób cięższych,
 • osób starszych,
 • osób aktywnych,
 • osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa.

Komfortowy wypoczynek zagwarantować może jedynie wysokiej jakości materac, jakim są materace multipocket. To idealne dla każdego rozwiązanie świetnie odnajdzie się w każdej sypialni – niezależnie od wieku użytkownika, jego wagi czy preferowanej twardości!