Walka o dobro środowiska naturalnego to obowiązek obecnych czasów. Wiele osób zdaje sobie sprawę z potrzeb świata, który ulega degradacji na skutek działań człowieka. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i ekosystemu stworzyliśmy kolekcję materacy naturalnych, które wykorzystują rozwiązania nieszkodliwe dla środowiska. Surowce, których użyliśmy do produkcji kolekcji, pochodzą ze ściśle regulowanych plantacji dbających o dobro świata przyrody. Użyliśmy między innymi lnu, organicznej bawełny, czy ogromnie wartościowych olejków, by zadbać o zdrowie naszych klientów mając na uwadze także środowisko naturalne. To produkty w pełni bezpieczne, o wielu prozdrowotnych właściwościach, które zachwycą nawet najbardziej wymagające osoby. Sprawdź, co oferują materace naturalne Hilding Breva i zakochaj się w naturze od nowa!

Materiały pochodzenia naturalnego

Pokrowiec materaca wykonany jest z jednego z najtrwalszych surowców naturalnych, jakim jest len. Niepowtarzalne właściwości rośliny sprawiają, że jest on niesamowicie aksamitny. Produkt domyka bawełna organiczna, zebrana w sposób zrównoważony. Dzięki temu pozbawiona jest toksycznych pozostałości po środkach ochrony roślin, czy nawozach sztucznych. Jedna strona produktu wypełniona jest pianką ViscoBio, która została nasączona olejkiem rycynowym. Składnik ten ma właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Zapewnia wysoką higienę snu i wspomaga odpowiednią cyrkulację powietrza w produkcie. Druga strona materaca to wysokoelastyczna pianka HR Bio, która idealnie dopasuje się do kształtu Twojego ciała. Wypełnienie zostało wzbogacone o olej sezamowy, który zapobiegnie powstawaniu podrażnień na Twojej skórze.

Co sprawia, że materace naturalne są wyjątkowe? Sprawdź Hilding Breva!Hilding Breva – dla kogo będzie idealny? 

Produkt spodoba się miłośnikom wysokich materacy sprężynowych. Wyróżnia się wysokim stopniem twardości, który możesz sam wybrać, ponieważ model jest dwustronny. Zadowoleni z użytkowania będą oczywiście miłośnicy natury, ale Hilding Breva zachwyci także osoby o szczególnych wymaganiach. Jeśli zmagasz się z bólem kręgosłupa – to materac właśnie dla siebie! Technologia Multipocket kompleksowo wspiera podparcie całego ciała podczas snu. Sprawia, że Twój kręgosłup stabilizuje się w trakcie wypoczynku i może w pełni się odprężyć. Dzięki swojej wytrzymałości to także dobra opcja dla par, zwłaszcza o dużej różnicy wagowej. Produkt nie przenosi drgań, ponieważ wyróżnia się elastycznością punktową. Sprawia to, że wykonywane przez Ciebie ruchy podczas snu nie obudzą partnera.

Komfort w parze z ekologią

Decydując się na materace naturalne dbasz o planetę i swoje zdrowie. Hilding Breva zapewni Ci dogłębną regenerację całego Twojego organizmu. Produkt także poprawia krążenie i zmniejsza napięcie mięśni. Dzięki temu możesz wysypiać się w pełni komfortowo, nieustannie dbając o dobro środowiska naturalnego. Wykonany z najwyższej jakości materiałów produkt jest bezpieczny zarówno dla Ciebie, jak i ekosystemu.

Już dziś zakochaj się w Hilding Breva i pozwól sobie na komfortowy sen bez wyrzeczeń! Troszcząc się o naturę i własne zdrowie wybierz rozwiązanie, które odpowie na wszystkie Twoje potrzeby nie wpływając negatywnie na funkcjonowanie środowiska.

Materac Breva, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.