Ból kręgosłupa to dolegliwość, która dotyka coraz większej ilości osób. Wynika to z wielogodzinnej pracy siedzącej lub fizycznej, czy też ze spania w nieprawidłowej pozycji na podłożu słabej jakości. Jak to naprawić? Najlepiej zwrócić uwagę na materace ekologiczne, czyli produkty, których wygoda i funkcjonalność zaskoczy nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Materace ekologiczne w pigułce

Marka Hilding podejmuje wiele działań, by dążyć do pozostawiania możliwie jak najmniejszego śladu środowiskowego. Chcemy sa naszym klientom możliwość uczestniczenia w tej inicjatywie, dlatego tworzymy produkty, które nadają się do recyklingu. Każdy materac ekologiczny wchodzący w skład najnowszej kolekcji to krok w stronę ograniczenia wykorzystania zasobów naturalnych przez człowieka. Sam recykling jest działaniem, który pozwala na oszczędność energii i surowców. Na uwagę zasługuje również fakt, iż nawet opakowania zostały opracowane w taki sposób, aby ponowne przetworzenie było możliwe.

Z czego składa się materac piankowy Hilding Fjord?

Hilding Fjord i inne materace ekologiczne - poznaj ich cechyW skład kolekcji ekologicznej wchodzi zarówno model piankowy, jak i sprężynowy. Skupmy się jednak na pierwszym z wymienionych. Jest to podłoże do snu o nazwie Hilding Fjord, które składa się z trzech pianek:

  • EcoThermal Visco poprawiającej krążenie, likwidującej zmęczenie i umożliwiającej sprawną regenerację mięśni,
  • Pure FlexiFoam o podwyższonej twardości, której podstawowym zadaniem jest utrzymanie ciała w odpowiedniej pozycji,
  • wysokoelastycznej Eco HighResillence Support o otwartokomórkowej strukturze, która gwarantuje doskonałą wentylację.

Całość jest pokryta wysokiej jakości pokrowcem EcoGreen stworzonym z atestowanych surowców najwyższej jakości. Tkanina, z której został uszyty jest gruba i antyalergiczna. Nadaje optymalnej puszystości i miękkości, a ponadto gwarantuje wysoki stopień elastyczności.

Produkty marki Hilding – gwarancja najwyższej jakości

Rynek sypialniany stale się powiększa, a wybór materaca idealnego staje się coraz trudniejszy. Podłoża do snu mają spełnić oczekiwania każdego, dlatego łatwo zgubić się w gąszczu przeróżnych propozycji. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, bez których nie powinno się kupować danego produktu. Po pierwsze – gwarancja. Hilding Fjord to produkt, który może się nią poszczycić. Co więcej, jest to gwarancja na 15 lat, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca. Ta cecha sprawia, że wyrób może służyć przez naprawdę długie lata, a klient jest zabezpieczony przed przysłowiowym „wyrzuceniem pieniędzy w błoto”! Ponadto, jeśli użytkownik będzie pamiętał o regularnej zmianie stron, ma gwarancję odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji podłoża. Producent materaców Hilding posiada wieloletnie doświadczenie, jest ceniony na całym świecie, a dodatkowo stale poprawia swoje produkty i przeprowadza innowacyjne badania. Zaufaj mu, a nie pożałujesz!

Powyższe właściwości wydają się być idealne dla Ciebie? Gdy przyjdzie czas na wymianę materaca, rozważ zakup modelu Hilding Fjord, a będziesz mieć pewność, że kupujesz wyrób na lata.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/