Na rynku dostępnych jest wiele materacy, w tym specjalnie materace dla par. Są one specjalnie opracowanymi modelami przez Hilding Anders, dzięki czemu zapewniają komfortowy wypoczynek każdemu – nawet parze! Jest to niezwykle istotne, ponieważ taki materac musi się dostawać do potrzeb nie jednego, a dwóch użytkowników! Dowiedz się więcej o wyjątkowych materacach dla par!  

Czym są materace dla par?

Materace do spania pełnią, wyjątkowo ważną rolę w życiu każdego człowieka – odpowiadają za prawidłowe wysypianie się, dobre samopoczucie czy odpowiednie podparcie kręgosłupa. Jednak w przypadku par śpiących razem materac musi sprostać wyzwaniu i odpowiednio podpierać sylwetkę nie jeden, a dwóch osób. Z uwagi na to należy zwrócić szczególną uwagę na właściwości materacy. W trosce o każdego użytkownika renomowana firma Hilding Anders stworzył materace dla par, które są zaprojektowane specjalnie tak, aby odpowiadały każdej parze zarówno pod kątem komfortowego, jak i efektywnego snu. Materace te wyróżniają się przede wszystkim strukturą i zastosowanymi materiałami, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia oraz antyalergiczne. Umożliwi to spokojny sen osobom, które cierpią na wszelkiego rodzaju alergie. Jednak to nie wszystko, ponieważ materace dla par od Hilding Anders odznaczają się wieloma wyjątkowymi właściwościami!

Właściwości materacy dla par

Materace dla parWysokiej jakości materace dla par!  odznaczają się specyficznymi właściwościami, które wynikają z nowoczesnej struktury. Zalicza się do nich:

  • redukcja drgań, które wywołuje partner w czasie zmienienia pozycji,
  • właściwości antyalergiczne,
  • wysoka sprężystość,
  • trwałość oraz odporność na odkształcenia,
  • gwarancja prawidłowo podpartego kręgosłupa,
  • przystosowanie obu stron materaca do użytkowania,
  • dwie twardości.

Materace dla par idealnie sprawdzą się w każdej sypialni. Zawdzięczają to szerokiej gamie rozmiarów, które można dopasować do łóżka oraz rozmiarów pomieszczenia. Również wpływ na to ma wysoka higiena wkładu oraz odpinany pokrowiec, który z łatwością można ściągnąć i wyprać.

Materace dla par – jaki model wybrać?

W ofercie lokalnych sklepów znajduje się wiele materacy specjalnie dedykowanym parom. W tym wyróżnić można trzy materace sprężynowe, które odpowiednio dopasowują się do sylwetki partnerów oraz redukują drgania wywoływane przez ruch. Wśród nich jest:

  • materac Hilding Cha-Cha, posiadający w swoim składzie sprężyny kieszeniowe, piankę Velvet Touch oraz piankę filcową,
  • materac Hilding Tango, umożliwiający spokojny sen osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa oraz posiadający w swoim składzie sprężyny kieszeniowe, piankę Velvet Touch oraz piankę wysokoelastyczną HR i FlexiFoam,
  • materac Hilding Makarena, wyróżniający się dodatkowo właściwościami prozdrowotnymi, które korzystnie wpływają na stan kręgosłupa oraz odznaczający się sprężyną Multipocket, pianką lateksową i termoelastyczną.

Materace dla par stanowią ważny element sypialni, bez którego człowiek się nie wyśpi. Są one idealnie przystosowane do użytkowania przez dwie osoby, dzięki czemu para się spokojnie zasnąć w swoich objęciach. Wpływ to nie tylko na komfortowe warunki snu, ale także umożliwia pogłębienie więzi emocjonalnej między partnerami poprzez przytulanie się w czasie snu. Warto wypróbować już dziś materace dla par!