FIT.4.SLEEP H3/H4 to piankowy materac, który przyciąga swoją ceną oraz wspaniałymi właściwościami zapewniającymi zdrowy i komfortowy sen.

Spersonalizuj swój komfort

Na rynku pojawia się coraz więcej produktów wysokiej jakości o niespotykanych cechach. Jak więc wybrać materac odpowiedni dla siebie i określić dokładnie swoje preferencje i potrzeby? Sami wiemy, że to bardzo trudne zadanie i niełatwo się zdecydować na jeden konkretny produkt. Materac FIT.4.SLEEP H3/H4 powstał w odpowiedzi na wszystkie dylematy i pozwala na wybór idealnej powierzchni spośród aż czterech możliwych – i to wszystko kupując jeden, niedrogi materac. Osoby, które lubią mieć wybór będą zachwycone tym wyrobem! Ten model jest propozycją odwracalną, o wyjątkowej budowie – jest połączeniem dwóch warstw wysokoelastycznej pianki o unikatowym cięciu w dwóch twardościach. Materac można przewracać na drugą stronę lub obracać w poziomie o 180 stopni, dzięki czemu można uzyskać cztery różne konfiguracje. Zmieniające się z czasem potrzeby i preferencje już nie będą powodem do zakupu nowego materaca – wystarczy testować różne możliwości i wybierać odpowiednie. Ta cecha jest przydatna szczególnie dla par, w których preferencje partnerów różnią się od siebie lub występuje spora różnica w masie ciała.

Higiena snu z materacem FIT.4.SLEEP H3/H4

FIT.4.SLEEP H3/H4 - gwarancja wygodnego i zdrowego wypoczynkuMaterace FIT.4.SLEEP wyróżniają się niesamowitą dbałością o potrzeby użytkowników. Producenci wiedzą, na czym najbardziej zależy klientom i wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom. Na uwagę zasługuje przede wszystkim kwestia dbania o higienę. Pokrowiec materaca posiada dwie części o różnych właściwościach. Jedna z nich – biała strona została wykonana z tkaniny specjalnie impregnowanej. Ogranicza rozwój pleśni i zapewnia odpowiednią wentylację dbając o to, aby subtelnie chłodzić ciało użytkownika latem. Szara strona to z kolei odsłona zimowa. Jej membranowa struktura wykazuje zdolność do zatrzymywania ciepła i zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała przez całą noc. Nie bez znaczenia pozostaje łatwość utrzymania czystości! Pokrowiec jest bardzo lekki i elastyczny, a dodatkowo bez obaw można go prać w pralce w temperaturze do 60°C. Posiada również zamek rozdzielczy, który umożliwia szybkie i łatwe zdejmowanie. We wkładzie materaca utworzono specjalne profilowania i nacięcia, które zapobiegają tworzeniu i gromadzeniu się szkodliwych bakterii, a także kurzu i wilgoci. Bezpieczeństwo tekstyliów użytych do jego wykonania jest potwierdzone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, a certyfikat jakości AEH potwierdza satysfakcjonujące wyniki w kwestii ergonomii, higieny, klimatu i trwałości.

Twardy materac – dla kogo będzie odpowiedni?

Jest to model, który posiada szereg zalet, ale warto zwrócić uwagę na jedną z najważniejszych kwestii, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego materaca. Mowa tutaj oczywiście o poziomie twardości. FIT.4.SLEEP H3/H4 jest produktem przeznaczonym dla osób, które preferują sen na twardszym podłożu. Ponadto, materace tego typu są dedykowane szczególnie dla użytkowników o większej wadze, ponieważ zapewniają lepsze podparcie. Może sprawdzić się idealnie w przypadku tych, którzy mają problemy z kręgosłupem – należy to jednak uprzednio skonsultować z lekarzem lub fizjoterapeutą i wspólnie dobrać twardość, która zminimalizuje te dolegliwości, a nie je nasili.

Jak wiadomo, ile ludzi, tyle opinii. Dla niektórych jedna twardość będzie idealna, dla innych ten sam poziom okaże się bardzo niekomfortowy. FIT.4.SLEEP H3/H4 daje możliwość wyboru, a ponadto jest dopasowany do każdej podstawy – również do regulowanej. Wyróżnia się też niską ceną. Kto wie, może to właśnie jest model idealny dla Ciebie?

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/